ABA NAKLİYAT

İzmir evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren ABA EVDEN EVE NAKLİYAT; evden eve taşımacılık konusunda sektörde seçkinliğini korumaktadır. Kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve emin adımlarla ilerleyen bir evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye'ye hizmet vermektedir. Firmamız zamanla oluşan tecrübe ve deneyimle izmir evden eve nakliyat sektöründe lider kuruluş olmuştur. İzmir evden eve nakliyat sektöründe en uygun fiyat çözümleri ve kaliteli evden eve taşıma hizmetiyle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Pic 2
ABA EVDEN EVE NAKLİYAT 1960 Yılından beri kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Taşıma standartların da sunduğu hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin de güveni ve desteği ile başarıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız tarzı; çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini müşterilerine hizmet olarak aktarmaktadır. Personelimize vermiş olduğumuz teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci bir kuruluş olmuştur. Bize Güvendiğiniz İçin Sizlere Teşekkür Ve Şükranlarımızı Sunuyoruz Profesyonel Ekibimizle Sunduğumuz HİZMETİN Gururunu Yaşıyoruz.

ZEYNEL GÜDEOĞLU